Reference

Svatební focení
Jsou dvě věci, které nesnáším a dělám je pouze z donucení…karaoke a focení. Co se týká karaoke, tak názor určitě nezměním. Co se týká focení, stala ses mojí vzácnou výjímkou:). Chtěli bychom Ti i s Oldou poděkovat nejen za ty krásné a originální fotky, ale hlavně za Tvůj profesionální přístup, se kterým jsi nás provedla přes objektiv Tvého foťáku naším svatebním dnem. Opravdu bych nevěřila, že mě pózování může bavit, a že se mi to dokonce může líbit. Takže ještě jednou díky:)
Linda a Olda Šorfovi
Focení v ateliéru, portréty
Moc děkujeme Veronice za nádherné fotky. Focení bylo moc příjemné a rádi si ho v budoucnu zase zopakujeme.   Ty jsi Fotografka s velkým F.  Máš neotřelé nápady a fotky  jsou úžasné. Jsou  barevné, a neokoukané a jsme z nich nadšeni.  Všem tě doporučujeme a ještě jednou velké díky za fotky.
Jitka a Roman, Olomouc
Ateliér,  kalendář miminka
Moc děkujeme za  nafocení  fotek naší  šestiměsíční  holčičky. Fotky jsou nádherné a  kalendář  moc potěšil babičky a dědečky včetně nás.  Všem se moc líbí. Ještě jednou děkujeme za skvěle odvedenou práci a za vaši péči.
Vymětalovi, Prostějov
Focení v exteriéru
Dobrý den, ještě jednou bych ráda poděkovala za krásné fotky vytvořené v krásné přírodě Jeseníků. Obdivovala jsme vaši péči a pozornost, se kterou jste se mi věnovala.  Měla jsem obavy z focení, ale po prvních minutách se vytratily a já se stala na chvíli modelkou a užila si to.  Ještě jednou díky.
Monika, Olomouc
Focení v exteriéru
Naše focení u slečny Veroniky bylo skvělé.Je to velice sympatická mladá žena, která má ráda děti, má smysl pro humor a má úžasné nápady při tografování.Fotky dopadly suprově!!
Lucka S., Olomouc
Portréty
„Focení bylo naprosto úžasné! Počáteční nervozita byla během prvních okamžiků pryč a focení jsem si moc užila! Skvělé nápady a fantazie na vytvoření krásných a originálních fotek! Z výsledku jsem byla víc než nadšená! Děkuji moc a ráda si focení zopakuji!“ 
H.H., Olomouc

test

Co je očím neviditelné, může být pro objektiv dokonalé...